9 Eylül Üniversitesi Kariyer Fuarı

DEÜ Kariyer Planlama Koordinatörlüğü geçen hafta Mühendislik Fakültesi için gerçekleştirdiği kariyer fuarını önümüzdeki haftada İİBF için gerçekleştiriyor.

Kariyer Planlama Koordinatörlüğü’nün açıklaması fuar ile ilgili gerekli bilgili vermekle birlikte mülakat randevusu almak için mutlaka “mülakat başvuru formu”nu doldurmalısınız.

” Koordinatörlüğümüzün gerçekleştirdiği Kariyer Fuarı: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Etkinliği, 25-26-27 Mart tarihlerinde Dokuzçeşmeler Yerleşkesinde gerçekleşecek D BLOK (DERSLİKLER BİNASI) girişindeki fuaye alanında çeşitli sektörlerden birçok firma stantlarıyla yer alacak. Öğrencilerimiz ve mezunlarımız saat 10:00 – 16:30 saatleri arasında, firmalar ve işe alım politikalarıyla ilgili stantlardan bilgi alabilecekler.

Çeşitli firmaların firma tanıtım sunumları gerçekleştireceği etkinlikte, Kişisel ve Mesleki gelişim seminerleri de yer alacak. Bazı firmalar İİBF dekanlık binasındaki görüşme odalarında İİBF ve İşletme F. öğrenci ve mezunlarıyla staj ve iş mülakatları gerçekleştirecek”

Fuara katılmak ve mülakat başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Kişisel/Mesleki Gelişim Seminerleri’nde 25 Mart salı günü  İş Arayanlara Mülakat Teknikleri Semineri ile Gonca Elibol katılımcılarla buluşacak olup 27 Mart perşembe günü de başkanlığını Prof. Dr. Göktuğ Cenk Akkaya’nın yapacağı konusunun büyük ihtimalle “para” olacağı bir oturum bulunmaktadır.

Öğrenci ve yeni mezun arkadaşlarımın ilerleyen yıllarda “beni neden hiç görüşmeye çağırmıyorlar! diye sitem etmemeleri için ayaklarına gelen bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederim.

Reklam

Yorum bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s