9 Eylül Üniversitesi Kariyer Fuarı

Güzel İzmir’de sakin bir hayat yaşayıp iyi bir kariyer sahibi olmak için DEÜ Kariyer Planlama Koordinatörlüğü’nün Mühendislik Fakültesi için organize etmiş olduğu Kariyer Fuarı’na katılmalısınız.

Kariyer Planlama Koordinatörlüğü’nün açıklaması fuar ile ilgili gerekli bilgili vermekle birlikte mülakat randevusu almak için mutlaka “mülakat başvuru formu”nu doldurmalısınız.

“Çalışma ve İş Kurumu İzmir İl Müdürlüğü, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Ege Şubesi ve DEÜ Kariyer Planlama Koordinatörlüğü ile birlikte organize ettiğimiz, “KARİYER FUARI: Mühendislik Fakültesi” etkinliğimiz 11-12-13 Mart 2014 Tarihlerinde, Tınaztepe yerleşkesi Mühendislik Fakültesi 2. Etap ve 3. Etap binaları Fuaye Alanı ve Sergi Salonlarında gerçekleşecektir. Pek çok sektörden, ulusal ve uluslararası kapsamlı firmalar ile çeşitli kamu kurumlardan oluşan 34 katılımcı, stantlarıyla etkinlikte yer alacaktır.

Saat 10:00-16:30 saatleri arasında öğrenci ve mezunların ziyaretine açık olan stantlardan ilgili kurumların genel özelikleri, çalışma alanları ve işe alım politikaları ile ilgili bilgi alınabilecektir. Stant alanlarındaki görüşme odalarında bazı firmalar ilgilendikleri Mühendislik Fakültesi Bölümlerinin öğrenci ve mezunlarıyla birebir iş veya staj mülakatları gerçekleştireceklerdir. Etkinlikte kişisel ve mesleki gelişim seminerleri de yer almaktadır.”

Fuara katılmak ve mülakat başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Programı incelediğinizde mülakatların yanı sıra CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri ile Kaya Delme Teknolojileri semineri olduğunu görecekseniz. HRM’den Sezen Kasap ile Banu Demirtaş’ın vereceği CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Semineri’ni özellikle yeni mezun adaylara tavsiye ederim. Kaya Delme Teknolojileri Semineri ile ilgili yorum yapmaktan özellikle kaçınıyorum 🙂

kariyer fuarı

Not: Sadece Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileri için düzenlenmiş bu kariyer fuarına kaçak girip staj/iş fırsatı yakalayan insanlar tanıyorum 😉

Reklam

1 Yorum

  1. Ceviz Hane dedi ki:

    9 Eylul Universitesi mezunu olarak hicbir etkinligi , fuari kacirmadim. Cok guzel organizasyonlardi ve benim bugune gelebilmemi sagladi. Firsatlari degerlendirme zamani.

Yorum bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s